O projektu

Dostupné bydlení pro všechny fáze života

Vaše nové místo pro život

Bytový dům Na Pramenech, situovaný v severní části metropole, vzniká podle návrhu ateliéru ADR. Jednoduchá estetika budovy v sobě propojuje úměrnost s funkčností. Díky variabilitě dispozic dokáže dům nabídnout malometrážní byty vhodné pro startovní bydlení či jako investiční příležitost, ale také pohodlné zázemí pro rodiny s dětmi, a přitom si uchovat přívětivou, komorní atmosféru. Každý z bytů disponuje balkonem či předzahrádkou, sklepem i krytým parkovacím stáním na přilehlém pozemku za příplatek.

Ke stažení
Minimalismus s maximálním důrazem na detail

Pohodová sousedská atmosféra

Víme, že důležité je i okolí za zdmi vašeho domova. Bytový dům je umístěn na severozápadním okraji čerstvě dokončeného rezidenčního areálu 77 rodinných domů zasazených do zeleně. Součástí areálu je nově vybudované dětské hřiště a mateřská škola. Celý komplex Na Pramenech tak poskytuje svým obyvatelům mnohem víc, než místo k bydlení - je zejména skvělým zázemím pro život.

Nový rozměr života ve městě

Slovo architekta

Moderní design a architektura s důrazem na detail vychází z návrhu renomovaného pražského architektonického ateliéru ADR Petra Koláře a Aleše Lapky. Za svou práci získali více než 30 ocenění, jako např. Red Dot Award, Grand Prix, Národní cenu za Design nebo Českou cenu za architekturu.

„Projekt Na Pramenech je navržen ve střídmém, neokázalém architektonickém stylu a vysokém standardu vybavení pro maximální komfort rodinného bydlení. Interiérové dispozice domů a bytů odráží moderní a nadčasový design. Charakteristickým rysem projektu jsou pravoúhlé tvary budov, omítané strukturované fasády navržené ve světlých odstínech, pravidelná a logická uliční síť, stromořadí lemující cesty a dostatek zeleně, jež odděluje hlavní komunikaci od vnitřního prostoru nově vzniklé rezidenční čtvrti.“

Aleš Lapka

Ateliér ADR